Купити вишиванку безпосередньо від майстрині з Коломиї. Чоловічі вишиванки - Жіночі вишиванки - Дитячі вишиванки - Рушники - Аксесуари до вишиванок

Інтернет-магазин вишиванок від майстрині Галини Михайлюк

Бажаєте купити вишиванку? Тоді ви там де потрібно. Увага! Діють ЗНИЖКИ на вишиванки!!!.

Skype: galyna0102_office.orgflora@gmail.com

(067)360-88-72 з 9 до 20

(068)004-89-17, (093)805-36-02_



Тепер і в кримській столиці є де помилуватись і навчитись українській вишивці.


Тепер і в кримській столиці є де помилуватись і навчитись українській вишивці

Музей української вишивки відкрили у Сімферополі. Тут зібрані автентичні орнаменти всіх регіонів держави, зразки вишивок та знаряддя праці, що супроводжували весь процес - від виготовлення полотна до створення візерунків. Музей назвали на честь видатної вишивальниці, Героя України - Віри Роїк, яка жила і творила у Сімферополі.
Одяг, рушники, скатертини та серветки, що прикрашені квітами, птахами та химерними візерунками. У кожній речі, кажуть фахівці -  історія цілого регіону. 
Людмила Науменко, співробітник музею: "Рядом со мной находяться вишивки киевского региона, за спиной - западно-украинский регион. Если их сравнить, вы увидите колоссальную разницу вышивок: черно-красная гамма киевского региона контрастирует с гаммой больших цветов в западно-украинском регионе, где используется более  широкий колорит цвета".
У музеї три виставкових майданчики – Меморіальна кімната Віри Роїк із її роботами; зала сучасних вишивальниць та історична.
Тут представлені й автентичні знаряддя праці: від серпа до ткацького верстата.Олена Таратухина, ст. науковий співробітник відділу фондової роботи: "Это классический ткацкий украинский станок.у него было несколько подножек и от количества подножек зависело то, как получается, какая ткань, какой на ней узор. Вот две подножки использовались, когда ткалась простого переплетения ткань, а если надо было сделать ткань с узором сосенки или елочки - использовали 4 подножки".
Перші відвідувачки музею - майстрині. Вони прийшли переймати досвід. Євгенія Жукова, вишивальниця: "Можно придти сюда поучиться, посмотреть и техники, и времена разные, и года, как располагалась вишивка на ткани, на одежде. Цвет соединить, это очень интересно".
За планами адміністрації музею, в новому виставковому комплексі відбуватимуться заняття істориків, дизайнерів та етнографів. А для містян - обіцяють влаштовувати майстер-класи з вишивки. 

Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Сімферополь, "Вишиванки від Галини Михайлюк".

Немає коментарів:

Дописати коментар