Купити вишиванку безпосередньо від майстрині з Коломиї. Чоловічі вишиванки - Жіночі вишиванки - Дитячі вишиванки - Рушники - Аксесуари до вишиванок

Інтернет-магазин вишиванок від майстрині Галини Михайлюк

Бажаєте купити вишиванку? Тоді ви там де потрібно. Увага! Діють ЗНИЖКИ на вишиванки!!!.

(068)004-89-17 з 9до 20
(099)006-08-72, (093)805-36-02_


Чоловіча вишиванка

Чоловіча вишиванка


Чоловіча вишиванка - це не тільки гарний український одяг, який носили наші предки, а й сучасна обов'язкова частина гардеробу українських чоловіків. В останні роки стало популярним бути українцем та дотримуватися українських народних традицій. А цього року у зв'язку  із прийняттям антиукраїнсько мовного закону, вишиванка стала ідентифікатором українця, що додає нам віри та мудрості в цій країні. У зв'язку з цим зріс попит на даний вид одягу. Протягом багатьох років раднської окупації чоловіча вишиванка виготовлялася виключно як театральний костюм або одяг для виступів. Зараз вишиванки увійшли в моду і кожен намагається похвалитися перед друзями багатством вишивки та умілими руками майстра, який виготовив цей виріб.Чоловіча вишиванка може бути виготовлена вручну членами вашої родини, які свято зберігали національні традиції. Вишивка на сорочках носить територіальний характер, тому що існують відмінності в техніці вишивки та в підборі кольорів залежно від регіону України. Вишиванки носять як у складі повного національного костюма, так і у вигляді доповнення до джинсів.

Чоловіча вишиванка на замовлення. Чоловіча вишиванка. Різноманітні вишиванки на замовлення виготовляють майстри швейного цеху нашої компанії. Багото подібного можна зараз знайти в Інтернеті. І це справді тішить, що вишивка перетворилась у галузь національного виробництва, яка дає багатьом людям роботу. Ми приймаємо маленькі та великі замовлення на виготовлення вишиванок. Ви можете вибрати візерунок, який буде вишитий на виробі, а ми потурбуємося про його якісне нанесення.Чоловіча вишиванка може бути виготовлена на вашу авторським дизайном. Вишиванка для чоловіків може бути модною та оригінальною. Ви зможете виділятися із сотень людей багатством вишивки та оригінальними рішеннями. Ми здійснюємо вишивку виключно ручним вишивання, яке дозволяє отримати вишивку надзвичайно високої якості.. Залежно від кількості стібків на виробі розраховується ціна нанесення вишивки. Приклади наших робіт можна побачити на нашому сайті сайту або ознайомитися безпосередньо вдома в народної майстрині Михайлюк Галини.

Тел. для замовлення вишиванок:
0975518489, 0673608872  

Немає коментарів:

Дописати коментар